HİZMETLERİMİZ

ECVAL BİLİŞİM

Ecval Web Tasarım Hizmetleri olarak ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız...

net

NETWORK ALTYAPI SİSTEMLERİ

Network Alt Yapı Sistemleri, birbirleriyle bağlantı kurabilen cihazlar arasındaki veri akışını ve erişimini düzenleyen yazılım ve donanım sistemleridir. Bu sistemler ağın güvenliğini, verimliliğini ve kullanımını kolaylaştırır. Network alt yapısının projelendirilmesi, kablo kanallarının, prizlerin, Network kablolarının (UTP, Fiber Optik vs.) elektrik alt yapısının montajı, Network cihazlarının, kabinlerinin, panellerin montajı, kurulumu, ayarlanması, çalıştırılması ve Network sunucu işletim sistemleri kurulumu (Windows NT, Windows 2000, Windows 2003 Server ve Linux Sistemleri) ile de hizmetinizdeyiz.

bulut

HARD DİSK OLMADAN ÇALIŞAN BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

Hard disk olmadan çalışan bilgisayar sistemleri, işlemci, bellek, güç kaynağı ve diğer temel bileşenlerden oluşur. Bu sistemler, genellikle çok daha hızlı ve güvenilirdir. Veriler genellikle dış depolama cihazlarına, sever makinelerinize, bulut depolama hizmetlerine veya paylaşılan sunuculara kaydedilir. Bu sistemler çok daha esnektir. Minimum sorunsuz parça veya bilgisayar değişimi ( veri kaybı olmadan ), düşük maliyet yüksek kalite ve standart ile hizmetinizdeyiz.

SİBER GÜVENLİK PROTOKOLLERİ VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Siber güvenlik, bilgisayar ve internet sistemlerinin güvenliğini sağlamak için kullanılan yöntemleri ve teknolojileri kapsar. Bu, veri güvenliği, ağ güvenliği ve uygulama güvenliği gibi farklı alanları içerir. Örnek olarak parola yönetimi, güvenlik duvarı, saldırı tespiti ve önleme sistemleri, şifreleme ve sanal özel ağlar (VPN) bulunur. Siber güvenlik sistemleri, bu tehditleri algılamak ve engellemek için tasarlanmıştır. Siber saldırıları önlemek ve azaltmak için yanınızdayız.

HARD DISKTEN VERİ KURTARMA VE VERİLERİ GERİ ALMA

Hard Diskten Veri Kurtarma Hizmetimizle, silinen, kaybolan veya hasar görmüş verilerin geri getirilmesini sağlıyoruz. Fiziksel veya logik hasarlar nedeniyle kaybolan verilerinizi kurtarıp yeni bir diske ya da başka bir depolama cihazına kopyalayıp yardımcı oluyoruz. Diske hiçbir şekilde veri kurtarma işlemi yapılmama ( ters etki yapar ) ŞARTI ile bakabiliyoruz. Veri ismi silinen veri ile aynı olmamalıdır. Ayrıca HDD parça gerekli olduğunda parça satın alınır ve ücretin içine aktarılır.

WEB SİTESİ TASARIMI VE WEB PROGRAMLAMA

Web sitesi tasarımlarımızda görsel ve işlevselliği ön plana çıkarmanın yanı sıra mobil uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız web sitelerimizde kolay yönetilebilir müşteriye özel admin panelleri tasarlıyoruz. Php ile oluşturduğumuz web sitelerimizi dinamik içerikler ve veritabanı entegrasyonu ile müşterilerimize sunuyoruz. Tecrübe ve birikimlerimizi isteklerinizle beraber web sitelerine dönüştürüyoruz.

MUHASEBE İŞ TAKİBİ VE ÖZEL PROGRAMLAMA

Muhasebe iş takibi web sitelerimizle; müşterilerimizin finansal işlemlerini girerek, raporlamaları, fatura oluşturmaları, mali tablolarla borçları, varlıkları takip etmelerine, yıllık bilanço ve kâr-zarar hesaplarının takibine olanak hazırlıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iş veren ve işçi arasındaki ücret, yıllık izin, mesai saatleri gibi birçok tablo ile kontrol kolaylığı sağlıyoruz.

SEO ( ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir web sitesinin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmesini sağlamak için yapılan çalışmalardır. Anahtar kelime araştırmalarımız ile arama motorlarında ne zaman ne arandığını belirleyip, web sitenizdeki içeriklerin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması için içerikler oluşturuyoruz.On-page optimizasyonunu sağlayıp web sitenizin tasarımı, yapısı ve içeriği gibi faktörleri arama motorlarına tanıtıyoruz. Web sitenizin arama motorlarındaki performansını izlemeyip, raporlayarak web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.

HOST - DOMAİN VE BAKIM HİZMETLERİ

Hosting, bir web sitesinin internette barındırılmasını sağlar. Web siteniz, bir sunucuda saklanır ve internet kullanıcıları tarafından erişilebilir hale getirilir. Web siteniz için gerekli olan disk alanı, trafik, e-posta ve diğer hizmetleri sağlıyoruz. Domain ise web sitenizin adresini oluşturur. İnternet kullanıcıları tarafından bu adres kullanılarak web sitenize erişilir. Web sitenize uygun host ve domain ile web sitenizin çalışmasını güncel kalmasını sağlıyoruz. Web siteniz için güncellemeler yapıp güvenlik açıklarını kapatıyor, performansını izleyip hata ayıklamaları yapıyoruz.

Social

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medya danışmanlarımız ile şirketinize ait web sitenize sosyal medya platformlarını optimize ediyoruz. Sosyal medya hesaplarının yönetimi, içeriğin yayınlanması, reklamlarının yönetimi, hedef kitleye ulaşma, hedef kitleyi belirleyip paylaşılacak içeriklerin türü ve sıklığına göre firmanıza özel stratejiler oluşturup sosyal medyada platformunda yerinizi almanızı sağlıyoruz.

KURUMSAL E-TİCARET WEB SİTESİ

Kurumsal e-ticaret web sitelerimizde, şirketinizin çevrimiçi olarak ürün veya hizmet satmasını amaçlayan ve kullanıcı dostu, güvenilir, görsel olarak dinamik ve etkili tasarıma sahip bir web sitesi oluşturuyoruz. Genellikle birçok ürün kategorisini, ürün ayrıntılarını, sepet ve ödeme işlemlerini oluşturup ayrıca, üyelik sistemi, sipariş takip sistemi, müşteri hizmetleri özellikleriyle de destekliyoruz. Kolay kullanıma sahip admin panelleriyle istediğiniz işlemleri yapabileceğiniz alanlar oluştuyor ve müşterilerimize her alanda destek oluyoruz.

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS ve PARÇA SATIŞI

Teknik servis hizmetimizle bilgisayar ve teknolojik cihazlarınıza ait sorunları tanımlayıp yapılabilecek işlemleri müşterilerimizle değerlendirerek bakımı, onarımı, yükseltilmesi gibi cihazların işlevselliğini artırmak ve iyileştirmek için gerekli işlemleri yapıyoruz. Cihazlarınızın fiziksel onarımı, parça değişimi ve donanımsal sorunların çözümü ile de İstanbul içi teknik servis hizmetimizle yanınızdayız. Ayrıca anakart, işlemci, bellek, ekran kartı, ses kartı, depolama cihazları, güç kaynakları, kasa gibi bilgisayar parça satışı hizmetimizle de sizlere en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?